• slash
  • slash
+90507 752 65 34
Merkez Ofis
info@teknoload.com
7/24 Bize Ulaşabilrsiniz.
Yedek
Yedek Parça
MENU
TARIM VE HAYVANCILIK SEKTÖRÜ

Teknoload  tarım ve hayvancılık sektöründe ihtiyaç duyulan yükleme ve boşaltma sistemleriyle daha fazla yük verimliliği ve yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Türkiye’nin ilk  teknoload kayar  zemin sistemiyle  sektörün yük boşaltmada damperli ve boşaltma istasyonlarında ihtiyaç duyulan pahalı boşaltma rampasına olan bağımlılığını ortadan kaldırıp her türlü tarımsal zirai ürünün, gübre, hayvan attığı, hayvan yemi gibi ürünleri  güvenli ve yatay bir şekilde boşaltılmasını sağlamaktadır, sektördeki büyük taşıma maliyetlerini düşürüp müşterilerinin tek araçla kat ve kat daha fazla ürün taşıma imkanı sağlayıp rekabet gücünü arttırmıştır. 
 
TeknoLoad  yatay yükleme ve boşaltma sistemi nedir;
TeknoFloor yatay yükleme ve boşaltma sistemi çalışma ilkesi sürtünme kullanarak her türlü yükün yüklenip boşaltılmasıdır; bir römork yada treylerin zeminine döşenen yüksek aşınma direncine sahip alüminyum profil gruplarının hidrolik bir sistem tarafından özel tasarlanmış bir yataklama sistemi üzerinden hareket ettirilmesi prensibine dayanır;  bir grup hareketli iki grup sabit yöntemiyle yol alıp 3 grubun birlikte hareketiyle yükünüzün araç yada yükleme rampanız üzerinden hareketi sağlanmaktadır. Bu hareketlerin yönünü belirleyerek araç içerisinde 3-4 dakika içinde hem yükleme hem de boşaltma işlemi yapabilirsiniz bütün yük tiplerine uygundur. 
TeknoLoad ; eski-yeni treyler ya da römorklara uygulama yapabilmektedir yada kit şeklinde uygulamanın yapılacağı treyler yada römork üretici firmalarına TeknoFloor yatay yükleme boşaltma sistem ekipmanları üretip sunuyoruz. Sistemde aracınızın maksimum yükte kullanmanız için düşük ağırlıklı ve yüksek aşınma kabiliyetine sahip  malzemeler kullanılmaktadır.
 
TeknoLoad ’un tarım  sektörü için sağladığı avantajlar; 
 
Hızlı ve kazançlı yükleme boşaltma dakikalar içinde
Yükleme ve boşaltma yatay olduğu için; bina içinde, tünel içinde ve düzensiz problemli bir yüzeyde bile gerçekleşmektedir ( damperli sistemler gibi ekstra bir yükseklik gerekmemektedir.)
Maksimum güvenli yükleme ve boşaltma sağlar yük kaldırılmadan boşalma ve yükleme yapıldığı için (damperli sistemlerde oluşan tehlikeler bu sistemde karşılaşılmaz),
Her türlü atık, geri dönüşüm malzemenin yükleme ve boşaltılmasına uygun 
Aracınıza her tülü, yandan, üstten ve arkadan yükleme imkânı
Hafif ve aşınmaya karşı üstün özellik
24v enerji 
Aracınızın kullanım verimliliğini artırır, araç her türlü yük tipine uygun hale gelir.
Araç yükleme ve boşaltma güvenliğini maksimum seviyeye çıkarır yükleme esnasında oluşabilecek iş kazalarını ortadan kaldırır.
Dorse yada treylerinizin yükleme esnasında üründen yada forklifte oluşabilecek zararları ortadan kaldırıp dorse ömrünü işleme bağlı olarak 2 yada 3 kat artırır.
Piyasadaki bütün araç modellerine uygun ürün portföyü
Treylerinizi sadece 3-5 dakika içinde yükleme ve boşaltma avantajı
Eski araçlarınıza uygulama imkânı
Araç içinde forklift ve trans paletin de kullanılabilme avantajı
Düzensiz ve yumuşak zeminlerde dahi yükleme boşaltma yapabilme
En iyi aks  yükleme konumunu sağlama
Islak yükleri damlama yapmadan taşıyabilme. 
Bütün yükleri hangi ağrılıkta olursa olsun hareket ettirebilme
3.5 metre/dakika hızına ulaşabilme (Standart 13.5mt bir tırın 4 dakikada yüklenmesi ve boşaltılması)
Oransal yükleme ve boşaltma imkanı
Aşınmaz uzun ömürlü yataklama sistemi
Aracınız tam doluyken bile yerinde bakım ve değişim olanağı
 
cizgi VİDEO GALERİ / Tümünü Göster cizgi
cizgi FOTOĞRAF GALERİ / Tümünü Göster cizgi