• slash
  • slash
+90507 752 65 34
Merkez Ofis
info@teknoload.com
7/24 Bize Ulaşabilrsiniz.
Yedek
Yedek Parça
MENU
AĞAÇ VE ORMAN ÜRÜNLERİ

Teknoload  ağaç ve orman  ürünleri sektöründe ihtiyaç duyulan otomatik tır yükleme ve boşaltma sistemleriyle daha fazla yük verimliliği ve yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Türkiye’nin ilk  teknoload kayar  zemin yada kayar taban sistemiyle  sektörün yük boşaltmada damperli araçlara olan bağımlılığını ortadan kaldırıp yüklerin güvenli ve yatay bir şekilde boşaltılmasını sağlamaktadır, sektördeki büyük taşıma maliyetlerini düşürüp müşterilerinin rekabet gücünü arttırmıştır. 
TeknoLoad  yatay yükleme ve boşaltma sistemi nedir;
 
TeknoFloor (walking floor, live floor, cargo floor yada moving floor) kamyon, tır, treyler  yatay yükleme ve boşaltma sistemi çalışma ilkesi sürtünme kullanarak her türlü yükün yüklenip boşaltılmasıdır; bir römork yada treylerin zeminine döşenen yüksek aşınma direncine sahip alüminyum profil gruplarının hidrolik bir sistem tarafından özel tasarlanmış bir yataklama sistemi üzerinden hareket ettirilmesi prensibine dayanır;  bir grup hareketli iki grup sabit yöntemiyle yol alıp 3 grubun birlikte hareketiyle yükünüzün tır  yada yükleme rampanız üzerinden hareketi sağlanmaktadır. Bu hareketlerin yönünü belirleyerek araç içerisinde 3-4 dakika içinde hem yükleme hem de boşaltma işlemi yapabilirsiniz bütün yük tiplerine uygundur. 
 
TeknoLoad ; eski-yeni treyler ya da römorklara uygulama yapabilmektedir yada kit şeklinde uygulamanın yapılacağı treyler yada römork üretici firmalarına TeknoFloor yatay yükleme boşaltma sistem ekipmanları üretip sunuyoruz. Sistemde aracınızın maksimum yükte kullanmanız için düşük ağırlıklı ve yüksek aşınma kabiliyetine sahip  malzemeler kullanılmaktadır.
 
 
TeknoLoad ’un ağaç ve orman ürünleri sektörü için sağladığı avantajlar; 
 
Hızlı ve kazançlı yükleme boşaltma dakikalar içinde
Yükleme ve boşaltma yatay olduğu için; bina içinde, tünel içinde ve düzensiz problemli bir yüzeyde bile gerçekleşmektedir ( damperli sistemler gibi ekstra bir yükseklik gerekmemektedir.)
Maksimum güvenli yükleme ve boşaltma sağlar yük kaldırılmadan boşalma ve yükleme yapıldığı için (damperli sistemlerde oluşan tehlikeler bu sistemde karşılaşılmaz),
Her türlü ağaç ve orman ürününün yükleme ve boşaltılmasına uygun 
Aracınıza her türlü, yandan, üstten ve arkadan yükleme imkânı
Hafif ve aşınmaya karşı üstün özellik
24v enerji 
Tırınızın kullanım verimliliğini artırır, araç her türlü yük tipine uygun hale gelir.
Kamyon yada tır  yükleme ve boşaltma güvenliğini maksimum seviyeye çıkarır yükleme esnasında oluşabilecek iş kazalarını ortadan kaldırır.
Dorse yada treylerinizin yükleme esnasında üründen yada forklifte oluşabilecek zararları ortadan kaldırıp dorse ömrünü işleme bağlı olarak 2 yada 3 kat artırır.
Piyasadaki bütün tır modellerine uygun otomatik yükleme boşaltma sistemi ürün portföyü
Tırınıza sadece 3-5 dakika içinde yükleme ve boşaltma avantajı
Eski tır yada dorselere uygulama imkânı
Treyler yada tır içinde forklift ve trans paletin de kullanılabilme avantajı
Düzensiz ve yumuşak zeminlerde dahi yükleme boşaltma yapabilme
En iyi dorse aks  yükleme konumunu sağlama
Islak yükleri damlama yapmadan taşıyabilme.
 
cizgi VİDEO GALERİ / Tümünü Göster cizgi
cizgi FOTOĞRAF GALERİ / Tümünü Göster cizgi