• slash
  • slash
+90507 752 65 34
Merkez Ofis
info@teknoload.com
7/24 Bize Ulaşabilrsiniz.
Yedek
Yedek Parça
MENU
Sıkça Sorulan Sorular

Teknoload Nedir?


TeknoFloor yatay yükleme ve boşaltma sistemi çalışma ilkesi sürtünme kullanarak her türlü yükün yüklenip boşaltılmasıdır; bir römork yada treylerin zeminine döşenen yüksek aşınma direncine sahip alüminyum profil gruplarının hidrolik bir sistem tarafından özel tasarlanmış bir yataklama sistemi üzerinden hareket ettirilmesi prensibine dayanır;  bir grup hareketli iki grup sabit yöntemiyle yol alıp 3 grubun birlikte hareketiyle yükünüzün araç yada yükleme rampanız üzerinden hareketi sağlanmaktadır. Bu hareketlerin yönünü belirleyerek araç içerisinde 3-4 dakika içinde hem yükleme hem de boşaltma işlemi yapabilirsiniz bütün yük tiplerine uygundur. 
 
TeknoLoad ; eski-yeni treyler ya da römorklara uygulama yapabilmektedir yada kit şeklinde uygulamanın yapılacağı treyler yada römork üretici firmalarına TeknoFloor yatay yükleme boşaltma sistem ekipmanları üretip sunuyoruz. Sistemde aracınızın maksimum yükte kullanmanız için düşük ağırlıklı ve yüksek aşınma kabiliyetine sahip  malzemeler kullanılmaktadır.
 
TeknoLoad  hareketli zemin yatay boşaltma ve yükleme sistemlerinde zemin; müşterinin kullanım amacına bağlı olarak çeşitli genişlik ve kalınlıklarda özel aşınmaya yüksek dayanıklı alüminyum çekme profillerden, çelik profillerden, yada çok aşındırıcı malzemelerde hardox malzemeden uygulama yapılmaktadır. Profil grup sayısı 3 olup her grup 3 ile 7 profilden oluşmaktadır. 
 
Teknoload tır boşaltma sistemi
 


 

cizgi VİDEO GALERİ / Tümünü Göster cizgi
cizgi FOTOĞRAF GALERİ / Tümünü Göster cizgi